Maxima Eesti OÜ on oma 75 kaupluse, toidutööstuse ja innovaatilise logistikakeskusega üks suurimaid Eestis tegutsevaid jaekaubanduskette. Esimese jaekaubandusketina Eestis avas Maxima 2015. aastal toidu- ja esmatarbekaupade internetipoe e-Maxima. Maximas töötab täna 4000 töötajat ja ettevõtte müügitulu 2016. aastal ulatus 445 miljoni euroni. Maxima eesmärgiks on pakkuda klientidele laialdasi võimalusi igapäevaste vajaduste rahuldamiseks, tagada mugav ostukeskkond ning mõistliku hinnaga kvaliteetsed tooted. Maxima teenindab Eestis igapäevaselt üle 170 000 kliendi.

Maxima Eesti kuulub jaekaubanduskontserni Maxima Grupé, mis ühendab 532 kauplust Eestis, Lätis, Leedus, Poolas ja Bulgaarias. Kogu ketti kuulub Baltimaades ja Bulgaarias üle 530 kaupluse, kontserni aastakäive ulatub ligi 2,6 miljardi euroni ja töötajaid on ligi 30 000. Igal päeval külastab Maxima kauplusi üle miljoni inimese.

Viimastel aastatel on Maxima läbi teinud olulise juhtimismudeli ja ärikultuuri muutuse. Selle tulemuseks oli uue juhtimisstruktuuri juurutamine, mis tõi kaasa selgema ärijuhtimise ja otsuste vastuvõtmise struktuuri. Maxima on Eesti üks suurimatest tööandjatest, ettevõte jätkab panustamist töötajate koolitamisse ja parema klienditeeninduse tagamisse. Töötajad on Maxima Eesti üheks põhiväärtuseks. Vaata lisainfot www.maxima.ee; www.maximagrupe.eu


  Maxima Eesti ambitsioonikasse juhtmeeskonda on oodatud

Müügi- ja turundusdirektor


Sinu peamiseks eesmärgiks on tagada kasvule suunatud müügi- ja turundustegevus. Sinu sihiks on koos oma meeskonnaga müügi kasvatamine juba töötavates kauplustes ja müügi juhtimine uutes kauplustes peamiselt läbi brand’i juhtimise, müügiedenduskampaaniate ja kliendilojaalsusprogrammi arendamise. Olulise osa Sinu tööst moodustab oma 22-liikmelise meeskonna juhtimine pakkudes tuge ning olles eeskujuks. Sinu juhiks on Maxima kommertsdirektor. Sinu roll nõuab jaeturu jälgimist, müügi planeerimist, tööd turundusagentuuridega ning koostöö edendamist kauplustega.

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on kõrgharidus, edukas kogemus müügi ja turunduse juhtimise valdkonnas soovitavalt kaubandusest või FMCG valdkonnast. Sul on liidriomadused ja muudatuste juhtimise võimekus, väga hea eesti ning inglise keele oskus. Oled oodatud Maxima tugevasse juhtmeeskonda, kui oled ambitsioonikas, uuenduslik, oskad näha suurt pilti ja oled ärilise mõtlemisega. Sinu töö eeldab analüüsioskust, initsiatiivikust, koostööoskust ning võimet oma meeskonda inspireerida. Maxima meeskonda sobivad tegusad, pühendunud ja visad tegijad.

Maxima pakub Sulle head võimalust ennast realiseerida arengule orienteeritud suurettevõttes, kus tulemustele orienteeritud ja tegusal juhil on võimalus oma võimekus proovile panna.

Soovid lisainfot?

Stina Pentjärv
Värbamisspetsialist
stina.pentjarv@fontes.ee
Kaire Laas
Juhtivkonsultant
kaire.laas@fontes.ee