DAVA Foods Estonia AS, mis kuulub Skandinaavia DAVA Foods gruppi, on oma 40 töötajaga Eesti juhtiv munatootja. Tallinna lähistel farmis toodetakse kvaliteetseid kanamune kasutades selleks kaasaegset tehnoloogiat, Skandinaavia stiilis juhtimist ja rangeimaid tootmise, bioloogilise ohutuse ning hügieenialaseid standardeid. Kuue kanalaga farm mahutab kokku 300 000 kana. Iga päev munevad valged Lohmanni tõugu kanad umbes 230 000 värsket valget muna, mis Eggo tootemärgi all liiguvad edasi majapidamistesse üle Eesti. DAVA Foods lähtub kontseptsioonist "põllult lauale", järgides HACCP toiduohutuse põhimõtteid. Kogu protsessi käigus pööratakse võrdselt suurt tähelepanu nii lindude heaolule, kui ka toodangu kvaliteedile. Kogu tootmisahela ulatuses parimate tulemuste tagamiseks on ettevõttel oma noorlinnufarm, milles kasvatakse hoole ja hea Eesti sööda abil tibudest tragid munejad. Lisainfo: ww.eggomuna.ee

DAVA Foods Estonia AS-i meeskonda on oodatud

Farmi töödejuhataja


Sa vastutad farmi töö ja tulemuste eest. Sinu meeskonnas töötab 10-12 farmitöölist ja mehaanikut Töödejuhatajana allud tootmisjuhile ja teed tihedat koostööd Taani konsultantidega. Sa hoolitsed kanade heaolu eest, organiseerid igapäevast tööd farmis, kontrollid tööjuhenditest ja bio-ohutusest kinnipidamist, jälgid tehnikat. Sa tellid söödad, koostad töögraafikud ja nädalaraportid.

Sa oled sobiv kandidaat, kui Sul on (soovitavalt) loomakasvatuse kogemus ning soov ennast realiseerida ja arendada Skandinaavia stiilis farmis. Sul on hea suhtlemis-, organiseerimis- ja inimeste juhtimise oskus ning Sa soovid igapäevaselt farmitöödes ise õla alla panna. Lisaks eesti keele oskusele on vajalik vene ja inglise või taani keele oskus. DAVA Foodsi farmi sobib inimene, kes on tulemuslik, süsteemne, koostööaldis ja huumorimeelega.

DAVA Foods Estonia pakub Sulle väärikat tööd Eesti suurimas linnufarmis, kus Sulle on toeks tugev Skandinaavia professionaalide meeskond. Sinu tasupaketti kuulub lisaks põhipalgale, aasta tulemustasu ja ametiauto. Sinu töökoht asub Tallinna külje all, Lool.


Soovid lisainfot?

Merily Kesküll
Värbamisspetsialist
merily.keskyll@fontes.ee
Kaire Laas
Juhtivkonsultant
kaire.laas@fontes.ee