Hansgrohe Grupp on maailma juhtivaid sanitaartehnika tootjaid. 34 tütarettevõtte ja 21 müügiesinduse kaudu rohkem kui 140 riigis oma tooteid pakkuv ettevõte on kõikjal maailmas klientidele usaldusväärseks partneriks. Hansgrohe Grupi kaubamärgid AXOR ja hansgrohe on vannitoa- ja köögisektoris hinnatud kvaliteedi, innovatsiooni ja disaini poolest. Ettevõttel on 5 tehast üle maailma ning 2017. aastal ulatus Hansgrohe Grupi käive 1.077 miljardi euroni. Hansgrohe Grupp annab tööd 5 000 inimesele, kellest umbes 60 protsenti töötab Saksamaal. Vaata lisaks: www.hansgrohe.ee

Müügi- ja kliendihaldur

Tööülesanded

  • Suhtlus klientidega Baltimaade üleselt;
  • Tellimuste vastuvõtmine ja pakkumiste vormistamine;
  • Saatelehtede ja arvete vormistamine;
  • Infovahetuse koordineerimine tehaste ja klientide vahel;
  • Järelteeninduse dokumentatsiooni haldus;
  • Andmete sisestamine ja korrastamine kliendihaldusprogrammis;
  • Müügi- ja turundusürituste ettevalmistamine, sh turundusmaterjalide tellimine.

Oled sobilik kandidaat, kui Sul on varasem klienditeeninduse kogemus rahvusvahelises ettevõttes. Suhtled vabalt eesti ja inglise keeles ning vene keeles suhtlustasemel, soome ja saksa keele oskus tuleb kasuks. Oled väga hea suhtlemisoskusega ja pingetaluvusega ning orienteeritud lahenduste leidmisele. Kasuks tuleb varasem kogemus SAP tarkvaraga töötamisel.

Hansgrohe pakub Sulle huvitavat ja võimalusterohket tööd suure rahvusvahelise ettevõtte Eesti filiaalis. Hansgrohe on iseloomult dünaamiline ja pidevas muutumises olev ettevõte, kus hinnatakse kõrgelt uuenduslikkust ja innovatsiooni. Ettevõte pakub rahvusvahelist sisseelamisprogrammi, võimalust reisida ning töötada aeg-ajalt ka välismaal. Töötasu koosneb põhipalgast ning igakuisest ja -aastasest boonustasust.

Soovid lisainfot?

Kevin Schultz
Konsultant
kevin.schultz@fontes.ee
Kristiina Kuuskmäe
Värbamisassistent
kristiina.kuuskmae@fontes.ee