HKScan on Põhjamaade liha- ja toiduainetööstuse ettevõte, kus töötab üle 7300 spetsialisti, kes pingutavad igapäevaselt, et teenindada maailma kõige nõudlikumaid tarbijaid, hoides kvaliteeti kogu tootmisahela ulatuses – farmist toidulauale. HKScan toodab ja turustab kvaliteetseid ning vastutustundlikult toodetud sea-, veise-, linnu- ja lambalihatooteid tuntud kaubamärkide all. HKScani kliendid on jaemüügi-, toitlustus-, tööstus- ja ekspordisektorid. Koduturud asuvad Soomes, Rootsis, Taanis ja Baltimaades. Ettevõte ekspordib oma tooteid rohkem kui 50 riiki. HKScani netokäive 2017. aastal oli 1,8 miljardit eurot.


Ootame HKScani raamatupidamisosakonda juhtima väga heade liidriomadustega ning enda ja valdkonna arengut väärtustavat 

PEARAAMATUPIDAJAT


Raamatupidamisosakonna juhina teed igapäevaselt tihedat koostööd nii Baltikumi üleselt kui ka oma meeskonda kuuluva 16 raamatupidajaga. Ettevõttes kasutatakse Navision majandustarkvara.

Sinu peamisteks tööülesanneteks on:

  • HKScan Eesti igapäevase raamatupidamisarvestuse sujuv tagamine;
  • HKScan grupile aruannete koostamine ja tähtaegne esitamine, sh konsolideeritud aruandluse tagamine;
  • Seadustest tulenevate aruannete koostamine, sh majandusaasta aruande esitamine ning auditeerimisprotsessi koordineerimine;
  • Raamatupidamis- ning maksualaste küsimuste lahendamine;
  • Oma meeskonnaliikmete toetamine ja igapäevase töö organiseerimine.

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on erialane kõrgharidus ning võimekus täita pearaamatupidaja rolli. Oled eriti oodatud, kui oled lisaks meeskonnale juhtinud ka muudatusi ning arendusprojekte. Kasuks tuleb varasem tootmisettevõttes töötamise kogemus ning teadmised IFRS põhisest aruandlusest. Edu tagab iseseisvus, hea koostööoskus ning soov asju kogu aeg paremini teha. Tööks on vajalik väga hea eesti ja inglise keele oskus. Vene keele oskus tuleb kasuks.

HKSCan pakub Sulle huvitavat ja väljakutseterohket tööd tugevate kaubamärkidega kompetentses ja pidevalt arenevas rahvusvahelises organisatsioonis. HKScan pakub võimalust areneda, arendada, vastutada ning saavutada.

Töö asukoht: Rakvere või Loo.Soovid lisainfot?

Riin Tuur
Otsinguspetsialist
riin.tuur@fontes.ee
Ela Jässi
Konsultant
ela.jassi@fontes.ee