Maxima Eesti OÜ on oma 80 kaupluse, toidutööstuse ja innovaatilise logistikakeskusega üks suurimaid Eestis tegutsevaid jaekette. Maxima eesmärgiks on pakkuda klientidele laialdasi võimalusi igapäevaste vajaduste rahuldamiseks, tagada mugav ostukeskkond ning mõistliku hinnaga kvaliteetsed tooted. Ettevõtte müügitulu 2017. aastal oli üle 465 miljoni euro ja investeeringud ulatusid 11 miljoni euroni. Maxima teenindab Eestis igapäevaselt üle 170 000 kliendi. Täna kuulub Maxima meeskonda ligi 3800 inimest. Igapäevaselt teenindatakse Maxima kauplustes keskmiselt 165 000 ostjat.

Maxima Eesti kuulub jaekaubanduse kontserni Maxima Grupé, mis ühendab 532 kauplust Eestis, Lätis, Leedus, Poolas ja Bulgaarias. Kogu ketti kuulub Baltimaades ja Bulgaarias üle 530 kaupluse, kontserni aasta käive ulatub ligi 2,6 miljardi euroni ja töötajaid on ligi 30 000. Igal päeval külastab Maxima kauplusi üle miljoni inimese.

Maxima on Eesti üks suurimaid tööandjaid, ettevõte jätkab panustamist töötajate koolitusse ja paremasse klienditeenindusse. Töötajad on Maxima Eesti üheks põhiväärtuseks.

Vaata lisainfot www.maxima.ee; www.maximagrupe.eu


Maxima ambitsioonikasse juhtmeeskonda on oodatud

Logistikakeskuse juht
Sulle usaldatakse juhtida ja arendada Eesti suurim ja innovaatilisim logistikakeskus. Sa vastutad lao ja logistika valdkondade optimaalse ja tõhusa toimimise ning arendamise eest, töötad efektiivsuse tõstmise ja tarnija teenustaseme standardite juurutamise teemadega. Sa tegutsed tarneahela protsessi pideva arendamise nimel. Sinu töö oluliseks osaks on oma meeskonna arendamine ja motiveerimine - Sinu otseses meeskonnas töötab 5 osakonna juhatajat ja kokku on logistikakeskuse töötajaid 300.

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on vähemalt 5-aastane logistika või tarneahela juhtimise kogemus suurest rahvusvahelisest ettevõttest. Sa tunned logistikat, laomajandust ja varude juhtimist ning omad terviklikke teadmisi tarneahela toimimisest. Sul on hea eesti, vene ja inglise keele oskus. Sind iseloomustab strateegiline mõtlemine, süsteemsus ja tulemustele orienteeritus. Sul on liidriomadused, koostööle orienteeritus ja muudatuste juhtimise võimekus.

Maxima pakub Sulle head võimalust ennast realiseerida Baltimaade suurimas ettevõtete grupis, kus tulemustele orienteeritud ja tugeval juhil on võimalus oma võimekus proovile panna. Sind ootab meeskond tegusatest, pühendunud ja visadest tegijatest.


Soovid lisainfot?

Kristiina Kuuskmäe
Otsinguspetsialist
kristiina.kuuskmae@fontes.ee
Kaire Laas
Juhtivkonsultant
kaire.laas@fontes.ee