Hansgrohe Grupp on maailma juhtivaid sanitaartehnika tootjaid. Hansgrohe Grupi kaubamärgid AXOR ja hansgrohe on vannitoa- ja köögisektoris hinnatud oma disaini, innovatsiooni ja kvaliteedi poolest. 34 tütarettevõtte ja 21 müügiesinduse kaudu rohkem kui 140 riigis oma tooteid pakkuv ettevõte on kõikjal maailmas klientidele usaldusväärseks partneriks. Ettevõttel on 7 tehast üle maailma ning 2017. aastal ulatus Hansgrohe Grupi käive 1.077 miljardi euroni. Hansgrohe Grupp annab tööd 5 000 inimesele, kellest umbes 60 protsenti töötab Saksamaal. Hansgrohe Eesti meeskonda on oodatud iseseisev ja initsiatiivikas

Projektimüügi juhtSinu peamiseks fookuseks on Hansgrohe toodete edukas projektimüük Eestis. Sa vastutad olemasolevate B2B klientide kliendisuhete hoidmise ja arendamise ning tulemusliku müügiprotsessi eest. Sa selgitad välja klientide vajadused, pakud välja sobivaimad lahendused, pead läbirääkimisi ning oled asjatundlik partner oma klientidele ja koostööpartneritele. Hoiad end kursis turul toimuvaga, analüüsid trende ning teed ettepanekuid müügitegevuse arendamiseks. Sinu peamisteks koostööpartneriteks on kinnisvara-, ehitus- ja hulgimüügiettevõtted ning sisearhitektid.

Osutud suurepäraseks kandidaadiks, kui Sul on vähemalt 2-aastane edukas B2B-suunaline kogemus eelistatult sanitaartehniliste toodete müügi vallas ning hea tehniline taiplikkus. Sa saad aru äri olemusest ning suudad pakkuda nutikaid lahendusi. Oled suurepärane läbirääkija, tulemustele orienteeritud, süsteemne tehingute lõpule viimisel ning väga hea meeskonnamängija. Ettevõte ootab oma tulevaselt müügimeeskonna liikmelt iseseisvust ja initsiatiivi ning eduka töösoorituse korral võimekust ja soovi võtta suurem vastutus Baltikumi organisatsioonis. Tööks on vajalik väga hea eesti ja inglise keele oskus ning vene keele oskus suhtlustasemel.

Hansgrohe pakub Sulle suurepärast eneseteostusvõimalust kaasaegses tippkvaliteetseid tooteid pakkuvas suures rahvusvahelises ettevõttes, sh sobivuse korral kiiret arengu- ja karjäärivõimalust Baltikumi tasandil. Dünaamilise ja pidevalt areneva ettevõttena väärtustatakse Hansgrohes kõrgelt uuenduslikkust ja innovatsiooni. Ettevõte pakub toetavat professionaalset meeskonda, paindlikku tööaega, kaasaegseid töövahendeid (sh ametiautot), rahvusvahelist sisseelamisprogrammi ning motiveerivat tulemustega seotud töötasu (põhipalgale lisandub igakuine ja -aastane boonus).

Soovid lisainfot?

Merily Kesküll
Otsinguspetsialist
merily.keskyll@fontes.ee
Ela Jässi
Konsultant
ela.jassi@fontes.ee