Post11 on Omniva ja Hiina suurima erakapitalil põhinev kullerfirma S.F. Express poolt 2015. aastal asutatud ühisfirma. Ettevõtte eesmärk on pakkuda erinevaid piiriüleseid logistikalahendusi pidevalt kasvaval e-kaubanduse globaalsel turul. Läbi hea partnervõrgustiku suudab Post11 pakkuda oma teenuseid erinevates riikides üle maailma. Vaata lähemalt www.post11.com

Post11 meeskonda on oodatud

Ärisüsteemide arendusjuht

Ärisüsteemide arendusjuhina vastutad Sa ärisüsteemide arendamise eest kogu ettevõttes, olles ühenduslüliks ärivajaduste ja IT tellimuste vahel. Sa lahendad väljakutseid IT valdkonnas ja tagad sellega ettevõtte jätkusuutlikuks arenguks vajalikud ärisüsteemid. Sa hoolitsed meeskonna, partnerite, klientide ja lõppkasutajate kogemuste eest. Sinu peamisteks koostööpartneriteks on tegevjuht, tarkvarade peakasutajad, toote- ja müügiosakond, majaväline arenduspartner ja klientide esindajad.

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on varasem edukas IT projektide juhtimise kogemus ettevõttesiseselt või koostööpartnerina. Sa sobid Post11 meeskonda, kui Sind käivitab e-kaubanduse valdkond ja innovaatilised lahendused e-kaubanduses ja logistikas. Oled avatud ja hea suhtleja, võtad initsiatiivi ja pakud välja lahendusi. Oled valmis andma oma panuse, et lisaks IT lahendustele oleks korras ka ettevõte tervikuna.

Post11 meeskonnas töötades aitad Sa pakkuda elamust kauba saajale. Ettevõtte eesmärk on e-kaubanduse teenust rahvusvaheliselt muuta ning tehnoloogial on selle õnnestumisel oluline roll. Vastutades kogu ettevõtte tehnoloogilise võimekuse eest ja töötades koos maailma suurimate e-kaubanduse ettevõtetega, on Post11 ärisüsteemide arendusjuhil ligipääs e-kaubanduse maailma tippinfole ja arengule.

Soovid lisainfot?

Kristiina Kuuskmäe
Otsinguspetsialist
kristiina.kuuskmae@fontes.ee