HKScan on Põhjamaade liha- ja toiduainetööstuse ettevõte, mis annab tööd ja leiba ligi 7200 inimesele. Meie töötajad pingutavad igapäevalt selle nimel, et hoida kvaliteeti kogu tarneahela ulatuses – farmist toidulauale. HKScan toodab ja turustab kvaliteetseid ning vastutustundlikult toodetud sea-, veise- ja linnulihatooteid tuntud kaubamärkide all, nende hulgas Rakvere®, Tallegg®, Rigas Miesnieks®, Jelgava®, Klaipedos Maistas®.


Tootmiskontroller

Sinu peamised tööülesanded on:

  • Olla finantsvaldkonna äripartneriks juhtidele juhtimisotsuste tegemisel;
  • Juhtimisarvestuse koostamine (sh. analüüsid ja raportid, järeldused ja ettepanekud tootmisprotsesside parendamiseks, investeerimis- ja efektiivsusprojektide algatamiseks; tootmiskulude arvestus, kontroll ning analüüs ning toodete omahinna arvestus; jne)
  • Oma meeskonnaliikmete toetamine igapäevatöös. 

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on erialane kõrgharidus, finantsistina töötamise kogemus ning tunned hästi tootmisvaldkonna äriprotsesse. Oled analüütiline, leiad põhjus-tagajärg seoseid ning oskad tulemusi põhjendatult esitleda. Sul on teadmised rahvusvahelistest raamatupidamisstandarditest ning finantsarvestuse põhiterminitest. Toetad oma tööga Rakvere ja Tabasalu tehast Eestis ning Jelgava tehast Lätis. Tööks on vajalik väga hea eesti ja inglise keele oskus ning valmisolek käia tehastes kohapeal.

Pakume Sulle huvitavat ja väljakutsete rohket tööd tugevate kaubamärkidega kompetentses ja pidevalt arenevas rahvusvahelises organisatsioonis. HKScan pakub võimalust areneda, arendada ning saavutada.

Töö asukoht on Tabasalus. 


Soovid lisainfot?

Veronika Ratnikova
Nooremkonsultant
veronika.ratnikova@fontes.ee
Kristiina Kuuskmäe
Otsinguspetsialist
kristiina.kuuskmae@fontes.ee