Rocksoft OÜ on konsultatsiooniettevõte, mis müüb ja aitab ettevõtetel juurutada ärikriitilisi tarkvaralahendusi aitamaks suurendada nende konkurentsivõimet. Rocksofti meeskonnal on üle 20 aasta kogemust töötades B2B ja B2C ettevõtetega Baltikumis ja Skandinaavias. Rocksofti 15-liikmeline proffide meeskond pakub juhtimistarkvara Monitor ERP ja Oracle´l põhinevaid lahendusi. Lisainfot Rocksoft´i kohta vaata: www.rocksoft.ee

Seoses jõudsa kasvuga laiendab Rocksoft oma konsultantide meeskonda ja kutsub 

enda professionaalse ja kokkuhoidva tiimiga liituma

Monitor ERP finantskonsultanti

Monitor ERP on ärijuhtimise tarkvara väiksematele ja keskmise suurusega tootmisettevõtetele, mis aitab juhtida tootmisettevõtte kõiki protsesse, mis on seotud müügi, ostu, laomajanduse, tootmise ja ettevõtte finantside juhtimisega.

Finantskonsultandina kaardistad koos Rocksofti ja kliendi meeskonnaga tootmisettevõtete vajadused ning äri- ja tootmisprotsessid, aitad välja töötada äri toetava lahenduse ja viid selle koos meeskonnaga ellu. Lisaks koolitad ja konsulteerid klienti uue lahenduse finantsmooduli kasutusele võtmisel ning nõustad klienti igapäevase finantsarvestuse tõhusamaks muutmisel.

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on kõrgharidus ja tugev kogemuste pagas raamatupidamises ja juhtimisarvestuses soovitavalt tootmisettevõttest ning Sul on kogemus ERP rakenduste juurutamisest. Vajalik on finants- ja äriprotsesside kaardistamise kogemus, projektijuhtimise metoodikate tundmine ning tehnoloogiaalane taiplikkus.

Sinu tugevusteks on äriline mõtlemine, süsteemsus ning hea protsessi- ja ajajuhtimise oskus. Oled tugev meeskonnamängija ning edukas ja pingevaba suhtleja, kes reageerib hästi muutustele ning talub pinget. Räägid eesti ja inglise keelt, vene keele oskus tuleb kasuks. Sinu soov on olla professionaalne nõustaja, kes mõistab kliendi vajadusi ja leiab sobivaid lahendusi ärieduks.

Oled Rocksofti meeskonna suurepäraseks täienduseks, kui oled kiire uute teadmiste omandaja ja huvitud IT tehnoloogiatest.

Rocksoftis on Sul võimalus anda oma selge panus erinevate Eesti tootmisettevõtete äriedule ja konkurentsivõime kasvule. Sa saad pidevalt arendada nii IT alaseid kui ka erinevaid tootmis- ja finantsvaldkonna teadmisi. Töö erinevates, ka rahvusvahelistes projektides ja meeskondades on arendav.

Sind ootab mõnus ja uuendusmeelne meeskond ja suurepärane töökeskkond Ülemiste Citys. Sinu põhipalgale lisanduvad boonused ning muud ettevõtte hüved ja vahvad ühisüritused.

Soovid lisainfot?

Kristiina Kuuskmäe
Talendikogemuse spetsialist
kristiina.kuuskmae@fontes.ee
Kaire Laas
Juhtivkonsultant
kaire.laas@fontes.ee