Kuidas kiiresti aru saada, mida sinult juhina oodatakse?

Alustava juhi stardipakett.

Sihtrühm

Alles alustavad, juba alustanud või ka juba mõnda aega töötanud juhid (ka tiimi- ja projektijuhid), kes soovivad saada alustamiseks tõhusaid tööriistu või lihvida oma oskusi.

Üldtutvustus

Koolituse näol on tegu kahepäevase treeninguga. Sihtrühm on spetsialistist juhiks liikujad, kes soovivad võimalikult sujuvalt aga samas kiirelt oma uude rolli sisse elada ning tulemusi saavutada.

Miks?

Esimesel aastal on alustavad juhid silmitsi iseenda rolli mõistmisega, kõrgete ootustega nii alluvatelt kui juhilt, üle inimvõimete piiri ulatuva töölauaga, vanade kohustuste delegeerimisega jpm. Praktikas tõestatud süsteemsete töövahenditega on võimalik ise jalgratast leiutamata oma esimene aasta muuta edukaks.

Koolitusel saab osaleja (esimese) juhi aasta edukaks läbimiseks vajalikud tööriistad. Koolitajad seovad teoreetilist infot oma praktilise kogemusega nii juhtimise kui personalijuhtimise vallast. Ühtlasi jagavad oma õpikohti erinevad kogemustega juhid.

Kuidas on koolitus üles ehitatud?

Programm koosneb ühest kahepäevasest koolitusest, mis toimub Fonteses (Sepapaja 6, Tallinn). Fontesel on kogemus ja valmisolek koolitus läbi viia veebikeskkonnas Zoom. Sellisel juhul on koolitus 1 ak/h lühem, kuid lisandub täiendav kodutöö.

I päev

Tulemuste saavutamine;

Eesmärgistamine;

Planeerimine;

Organiseerimine;

Otsustamine;

Tulemuste juhtimine.


II päev

Suhtlemine;

Tõhusad koosolekud;

Kaasamine;

Delegeerimine;

Vestlused töötajatega;

Töötajate motiveerimine.

Toimumisaeg

15. ja 16. veebruaril 2022 kell 10.00 – 16.30 (7+7 ak/h). Koolitus toimub vajadusel ZOOM veebikeskkonnas.

Hind: 650 eur + km (sisaldab 2 koolituspäeva ja koolitusmaterjale).

Koolituse lõpus väljastatakse osalejale tunnistus.

Tähelepanu! Vastavalt valitsuse uuele korraldusele koroonaviiruse tõkestamiseks, alates 25.10.21 COVID-tõendina jäävad kehtima üksnes vaktsineerimist või COVID-19 haiguse läbipõdemist kinnitavad tõendid. See tähendab, et inimesed, kes pole COVID-i vastu vaktsineeritud või haigust läbi põdenud, ei saa enam osa võtta kontaktõppena toimuvast koolitusest.

Kui teil esinevad viirushaiguste tunnused, palume kontaktõppe koolitusele mitte tulla!

Koolitajad:

Juta Palmeri

Juta juhtis 12 aastat personaliteemasid ühes Swedbanki Baltikumi ja Rootsi IT üksuses. Nüüdseks on ta juba 10 aastat juhtinud ühte üle-eestilist vabatahtlikke koondavat mittetulundusühingut. Juta tegevused on olnud keskendunud inimeste ning meeskondade arendamisele. Ta on omandanud coachi sertifikaadi International Supervision and Coaching Institute´is. Praegu on ta ka koolitaja ning annab edasi oma teadmisi ja kogemusi meeskonnajuhtimise vallast. Juta on olnud coach paljudele erinevatele juhtidele nii äri- kui ka avaliku sektori organisatsioonidest. Lisaks koolitustele töötab ta nii juhtide kui ka meeskondadega tehes nii tiimi- kui ka grupicoachingut ja ka meeskondade analüüsi.

Ivar Raav

Fontese koostööpartner Ivar Raav on peamiselt inspireeritud alustava juhi toetamisest ning sisemisele kasvamisele kaasa aitamisest. Tema fookus on tänu pikaajalisele juhtimiskogemusele süsteemsel praktiliste juhtimisoskuste õppimisel. Teine südameteema on tema jaoks mitmekesisuse loomine ning arendamine organisatsioonides. Ivar usub, et mitmekesisemad meeskonnad teevad paremaid tulemusi ning on pikas perspektiivis kõrgema töötajakogemusega. Ivar omab ligi 15-aastast kogemust inimeste arendajana ja koolitajana ja ligi 10 aastat juhtimiskogemust spetsialistide ning peamiselt juhtide juhina Swedbankis, Omnivas ja If Kindlustuses. Ivaril on organisatsioonikäitumise magistrikraadi praktika toetamiseks süsteemsusega.

Fontes PMP jätab endale õiguse koolitus edasi lükata grupi mitte täitumise korral.

Fontes PMP OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner, mille kohta saad lisaks lugeda SIIT.

NB! Koolitust on võimalik tellida ka sisekoolitusena.

Soovid lisainfot?

Juta Palmeri
Juhtivkonsultant
juta.palmeri@fontes.ee
Janne Einula
Avatud programmide ja koolituste koordinaator
janne.einula@fontes.ee