SIROWA Grupp on ülemaailmselt tunnustatud hambaravi vahendite tootjate ametlik edasimüüja. Meie eesmärgiks on tutvustada Balti riikides olevatele hambaravi spetsialistidele kõrge kvaliteediga innovaatilisi tooteid, mis küündivad teaduse viimaste saavutusteni ning aitavad parandada inimeste elukvaliteeti. Tooteportfelli kuuluvad: DENTSPLY Implants, Geistlich Biomaterials, Septodont, Ustomed Instrumente. Meie visioon, „Maailm, kus igaüks sööb, räägib ja naeratab enesekindlalt“, inspireerib meid kõiges, mida teeme.

Seoses ettevõte kasvu ja suureneva töö mahuga on SIROWA Tallinna meeskonda oodatud teotahteline ja ambitsioonikas

Tootejuht

Sind ootab võimalus olla valdkonna eksperdiks SIROWA klientidele ning viia ettevõte uude arengufaasi realiseerides tunnustatud brändide potentsiaali Eesti turul!

Tootejuhina on Sinu fookuses hambaravi implantaatide tooteportfelli turundus- ja müügistrateegiate väljatöötamine ja kasumlik elluviimine, et kasvatada turuosa ning tõsta klientide teadlikkust toodete valikust. Sinu väljakutseks on kliendivajaduste mõistmine ja kliendi proaktiivne nõustamine talle vajalike lahenduste osas. Oluline roll Sinu töös on ka tooteesitluste tegemisel.

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on vähemalt 3 aastane tootejuhtimise ja/või müügijuhtimise kogemus meditsiinitehnika valdkonnas, või Sul on varasem kogemus hambaravi spetsialistina ning soovid oma teadmisi ja müügioskusi proovile panna. Sind iseloomustab proaktiivsus, väga hea analüütiline ja äriline mõtlemine ning suurepärane koostööoskus. Sind iseloomustab sihikindlus eesmärkide poole liikumisel ja hea tehniline taiplikkus. Sul on väga hea eesti keele ja inglise keele oskus, vene keele oskus tuleb kasuks.

Miks seda võimalust kaaluda? Sulle pakutakse huvitavat ja mitmekülgset tööd kaasaegses, kasvavas ning tulevikku vaatavas ettevõttes. Sul on võimalik töötada väga kvaliteetsete ja tunnustatud brändidega. SIROWA-s on Sul võimalik ise kujundada valdkonda milles töötad - luua strateegiad ja seeläbi rakendada oma potentsiaal ning areneda koos oma ala tipptegijatega. Sind ootab pühendunud ja arengule suunatud meeskond ning tulemuste saavutamist toetav töötasu.

Anname koos panuse ilusamate naeratuste heaks!

Soovid lisainfot?

Katrin Jermann
katrin.jermann@fontes.ee
Raine Miljan
Konsultant
raine.miljan@fontes.ee