5 viisi arenguvestluste huvitavamaks ja edasiviivamaks muutmiseks.

Webinaril esitleme lihtsaid võtteid ja toimivaid küsimusi, mille abil vestlus muuta inspireerivaks ja edasiviivaks.

Sihtgrupp: Juhid, tiimijuhid.

Arenguvestlus, koostöövestlus, aastavestlus – kord pikema perioodi lõpus ja enne uue algust on hea tehtu kokku võtta ja uusi plaane teha. Paljudel juhtidel on aga väike tõrge nende vestluste suhtes, kuna need tunduvad formaalsed, ebamugavad ja kuidagi kunstlikud või on pikalt kasutatud formaat lihtsalt ära tüüdanud. Ebamugavat, formaalset ja kunstlikku, „linnukese“ pärast tehtavat vestlust ei vaja tõesti keegi. Aga miks peaksid sellise vestluse tegema, kui sinu võimuses on pakkuda hoopis teistsugust elamust?

Aeg: 29. novembril kell 10.00 - 11.00

Järgmine webinar toimub 23. jaanuaril kell 10.00 - 11.00. Rohkem infot leiab SIIT

Asukoht: ZOOM veebikeskkond. 

Webinari hind: 79 eurot + km.

Koolitaja: Piret Jamnes, Fontese partner ja ärisuunajuht, coach, karjäärinõustaja, koolitaja, projektijuht, TLÜ-s lektor.

Piret omab magistrikraadi organisatsioonikäitumise erialalt Tallinna Ülikoolist. Ta on olnud 12 aastat karjääriarendamise ja -juhtimise lektor Tallinna Ülikooli Psühholoogiainstituudis. Lisaks omab 21 aasta pikkust kogemust talendijuhtimise ettevõttes Fontes, kus Piret on üks partneritest ja ärisuuna juht. Igapäevaselt tegeleb Piret juhtide nõustamise ja hindamise, coachingu, arenguprogrammide väljatöötamise ja läbiviimisega ning kompetentsisüsteemide arendamisega.

Tähelepanu! Koolitus toimub alates 4-st osalejast. Fontes PMP OÜ jätab endale õiguse grupi mitte täitumise korral koolitus edasi lükata.

Fontes PMP OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner, mille kohta saad lisaks lugeda SIIT

NB! Koolitust on võimalik tellida ka sisekoolitusena.

Soovid lisainfot?

Piret Jamnes
Arendustiimi juht / Juhtivkonsultant
piret.jamnes@fontes.ee
Janne Einula
Avatud programmide ja koolituste koordinaator
janne.einula@fontes.ee