Kes saab mul aidata mõista, kas olen õiges töökohas, õigel ajal, tegemas õiget asja koos õigete inimestega?

Selleks võib olla nii juht, personalijuht, personalispetsialist või mõne muu rolli kandja. Kiiresti muutuva tööturu uus suund on Talent Advisory lähenemine. Talent Advisor, kellel on KARJÄÄRICOACHI oskused, on strateegiliseks partneriks organisatsioonile, juhtidele ja talentidele.

Me teame kuivõrd oluline on praeguses tööturuolukorras aidata talendil oma ambitsioonides ja võimalustes selgusele jõuda, seada realistlikud orientiirid ning toetada teadlikumate otsuste ja karjäärisammude tegemist.

Kellele? Kaasaegsed juhid, personalijuhid, -spetsialistid ja -partnerid, kellel on inimestega tegelemise roll ning vähemalt 3-aastane inimeste juhtimise, värbamise, nõustamise või arendamise kogemus.

Eesmärk: Omandada praktilised Talent Advisory oskused, rõhuasetusega karjääricoachingul.

Teemad:

  • Talent Advisor’i roll.
  • Kaasaegsed karjäärinõustamise ja - coachingu põhimõtted ja meetodid.
  • Employability.
  • Nõustamistehnikad.
  • Kajääriotsuste tegemine.
  • Job crafting.
  • Toimetulek enda ja nõustatava emotsioonidega.
  • Kovisioon.
  • Karjääricoachingu koht organisatsioonis.

Koolitusprogrammi sisu: 8 töötuba ja kovisioon, palju praktilisi ülesandeid ja harjutamist ning praktiline nõustamine. Programm on üles ehitatud töötubadele, iga karjääricoachiga toimub kaks individuaalset coachingusessiooni. Karjääricoachingut harjutatakse nii koolitusgrupis, arengupartnerluse kui Fontese poolt vahendatud coachitavate reaalse nõustamise käigus. Iga osaleja saab Fontesest tugicoachi, kellega nõustamisega seotud kogemusi jagada ja küsimusi arutada.Töötoad:

I moodul (7 ak/h) 16. oktoober kell 10.00 - 16.30

II moodul (7 ak/h) 1. november kell 10.00 - 16.30

III moodul (7 ak/h) 21. november kell 10.00 - 16.30

Kovisioon (4 ak/h) 13. detsember kell 13.00 - 16.15

IV moodul (4 ak/h) 10. jaanuar kell 10.00 - 13.15

V moodul (4 ak/h) 24. jaanuar kell 10.00 - 13.15

VI moodul (4 ak/h) 7. veebruar kell 10.00 - 13.15

VII moodul (4 ak/h) 21. veebruar kell 10.00 - 13.15

VIII moodul (7 ak/h) 6. märts kell 10.00 - 16.30Asukoht: Fontes, Sepapaja 6, Tallinn (Ülemiste City) või vajadusel online koolitus (Zoom).Kogu programmi hind: 2200 eurot + km. Võimalik paindlik tasumine!

Koolituse hind sisaldab kohvipause, lõunat (7 ak/h moodulites), õppematerjale, individuaalset nõustajaprofiili analüüsi ning tunnistust.

Kui koolitus toimub veebikeskkonnas, lühendatakse töötoa aega 1 ak/h võrra (asendatakse iseseisva tööga).Koolitajad:

Fontese konsultant Tiiu Allikvee


Tiiu tegeleb igapäevaselt karjäärinõustamisega ning omab erinevaid rahvusvahelisi coachingusertifikaate (Executive Coach, Business Coach, Firework Coach, Volition Booster Coach, Group and Team Coach) ja karjäärinõustajana Eesti kõrgeimat kutsetunnistust (VII tase).

Fontese konsultant Piret Jamnes


Piret tegeleb igapäevaselt karjäärinõustamisega ning omab erinevaid rahvusvahelisi coachingusertifikaate (Executive Coach, Business Coach, Firework Coach, Wisdom Coach) ja karjäärinõustajana Eesti kõrgeimat kutsetunnistust (VII tase).

Fontese konsultant Pille Pesti

Pille tegeleb igapäevaselt karjäärinõustamisega ning omab karjäärinõustaja tunnistust (kutsetunnistus tase 7) ja on Eesti Karjäärinõustajate Ühingu liige.


Fontes PMP OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner, mille kohta saad lisaks lugeda SIIT

Soovitame tutvuda ka tööandjatele suunatud Töötukassa poolt pakutavate täiendkoolituste toetustega: koolitustoetus tööandjatele ning töötaja koolituskulude hüvitamine

Soovid lisainfot?

Piret Jamnes
Arendustiimi juht / Juhtivkonsultant
piret.jamnes@fontes.ee
Tiiu Allikvee
Juhtivkonsultant
tiiu.allikvee@fontes.ee
Siret Leoke
siret.leoke@fontes.ee
Pille Pesti
Psühholoog-nõustaja
pille.pesti@fontes.ee
Log in or register to apply