Bauroc on Põhja-Euroopa suurim poorbetoontoodete valmistaja. Pakume klientidele tootevalikut, mis sisaldab plokitooteid, silluseid, paneele, liimsegusid ja tarvikuid, mida kasutatakse nii eramute kui mitmekorruseliste elumajade, büroo-, põllumajandus- ning tööstushoonete rajamisel.

Bauroc opereerib tipptasemel poorbetoontoodete tehaseid Eestis, Lätis ja Leedus. Ettevõte müüb oma toodangut Balti- ja Põhjamaades, Islandil, Poolas, Saksamaal ja Šveitsis kaubamärkide "bauroc", "Jämerä" ja "roclite" all.

2001. aastal tootmistegevust alustanud Bauroc grupi ettvõtete konsolideeritud käive ületab 60 milj eurot ning neljas riigis töötab kokku ca 270 inimest.

  

Uuri meie kohta lisaks: www.bauroc.ee

  

Ootame Sind oma pühendunud meeskonda

potentsiaaliga või kogenud

     TEHNOLOOG    

Sinu peamine roll on seguretseptuuri koostamine/jälgimine ja toodete edasi arendamine vastavalt ettevõtte standarditele. Samuti labori töö korraldus. Sa teed tihedalt koostööd tootmisega ning osaled aktiivselt kvaliteedi- ja tootearendusega seotud süsteemide, protsesside ja tegevuste parendamisel. Sinu panusel on oluline mõju tagamaks Bauroc´i klientide rahulolu läbi toodete kõrge kvaliteedi ja arendamise.

Edu aitab saavutada, kui omad keemiaalast haridust ja/või eelnevat kogemust tootearenduses. Võimalik, et oled alles hiljuti kõrghariduse omandanud või töötad hoopis kvaliteedivaldkonnas, kuid tunned huvi end tootearenduse suunas arendada. Sind iseloomustab uudishimu ja arengusoov, vastutus- ja kohusetunne, koostööoskus ja initsiatiivikus asjade ellu viimisel. Tööks on vajalik eesti ja vene keele oskus suhtlustasemel, inglise keele oskus tuleb kasuks.

Bauroc'is ootavad Sind põnevad väljakutsed ja arenguvõimalused ning kokkuhoidev ja sõbralik meeskond. Sulle tagatakse toetatud sisseelamine, kogemusele ja panusele vastav töötasu, ametiauto ja võimalus kasutada ettevõtte korterit Kundas. Bauroc'is toetatakse sportimist ja korraldatakse toredaid ühisüritusi.

      

Kui tunned, et see võimalus kõnetab Sind, kuid mõni kirjeldatud eeldustest on puudu, anna oma huvist Fontesele siiski teada! Kõige olulisem on, et oled õpihimuline ja sobid meie teotahtelisse meeskonda!  

Soovid lisainfot?

Kadri Sooberg-Aettik
Juhtivkonsultant - talentide leidmine ja tööandja bränding
kadri.sooberg-aettik@fontes.ee
Mari-Liis Talviste
Talendikogemuse spetsialist
mari-liis.talviste@fontes.ee