Tee veebikohtumised tõhusaks!

„Saame päriselt kokku, veebis ei teki ikka õiget kontakti…“ Miks ei teki? Kas veebikokohtumine saab olla sama hea ku silmast silma sessioon? 


Koolitusel räägime, mida on hea teada juhina, mentorina, coachina või nõustajana Teamsis, Zoomis või mõnes muus keskkonnas läbiviidavate kohtumiste mugavamaks ja väärtust loovamaks muutmiseks.

Sihtgrupp: juhid, mentorid, coachid, nõustajad.


Aeg: 10. aprill kell 12.00 - 14.00

Asukoht: ZOOM veebikeskkond.

Webinari hind: 35 eurot + km.

Koolitaja: Piret Jamnes, Fontese partner ja ärisuunajuht, coach, karjäärinõustaja, koolitaja, projektijuht, TLÜ-s lektor.

Piret omab magistrikraadi organisatsioonikäitumise erialalt Tallinna Ülikoolist. Ta on olnud 12 aastat karjääriarendamise ja -juhtimise lektor Tallinna Ülikooli Psühholoogiainstituudis. Lisaks omab 21 aasta pikkust kogemust talendijuhtimise ettevõttes Fontes, kus Piret on üks partneritest ja ärisuuna juht. Igapäevaselt tegeleb Piret juhtide nõustamise ja hindamise, coachingu, arenguprogrammide väljatöötamise ja läbiviimisega ning kompetentsisüsteemide arendamisega.

Tähelepanu! Koolitus toimub alates 4-st osalejast. Fontes PMP OÜ jätab endale õiguse grupi mitte täitumise korral koolitus edasi lükata.

Fontes PMP OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner, mille kohta saad lisaks lugeda SIIT

NB! Koolitust on võimalik tellida ka sisekoolitusena.


Soovid lisainfot?

Piret Jamnes
Arendustiimi juht / Juhtivkonsultant
piret.jamnes@fontes.ee
Janne Einula
Avatud programmide ja koolituste koordinaator
janne.einula@fontes.ee