Kuidas pidada kasulikke ja avatud üks-ühele vestlusi? 

Tänapäevase juhtimise alustala on kontakt meeskonnaliikmega. Mõnikord on keeruline leida seda õiget lähenemist, et meeskonnaliikmetega tekiksid avatud vestlused. Sageli on juhil endal olnud eelnev kogemus vestlustest pigem negatiivne.

Sithrühm: Koolitus on mõeldud nii juhile, kes on alustamas regulaarsete vestlustega kui ka juhile, kes soovib vestlustesse värskust või sisu lisada.

Koolituse tulemusena mõtestab osaleja end vestluste pidajana - mis on tugevused ning mis vajab arendamist? Koolitusel tehakse ülevaade erinevatest vestluste liikidest ning osalejad saavad määratleda, milliseid nende organisatsioonides ja meeskondades kasutatakse. Osaleja analüüsib eduka üks-ühele vestluse põhialuseid ning mida ta peaks oma senises lähenemises muutma. Koolitusel harjutavad osalejad ühte coachivat vestlusmudelit.

Koolituse teemad:

  • Erinevad vestluste liigid (arenguvestlused, regulaarsed 1:1 vestlused).
  • Vestluste väärtus juhile ja meeskonnaliikmele.
  • Juhi ja töötaja tõkked ning soodustajad edukaks vestluseks.
  • Küsimused, mida saab kasutada nii üks ühele- kui ka arenguvestlustel.

Koolitusel rakendatavad lahendused:

  • Rollimäng koolitusel. Video teel salvestatud mõne teise kogenud juhi näpunäited tõhusamateks vestlusteks.

Toimumisaeg: 26. november kell 10.00 - 12.00 ZOOM veebikeskonnas.

Hind: 110 eurot + km.

Koolitaja: Juta Palmeri


Juta juhtis 12 aastat personaliteemasid ühes Swedbanki Baltikumi ja Rootsi IT üksuses. Nüüdseks on ta juba 10 aastat juhtinud ühte üle-eestilist vabatahtlikke koondavat mittetulundusühingut. Juta tegevused on olnud keskendunud inimeste ning meeskondade arendamisele. Ta on omandanud coachi sertifikaadi International Supervision and Coaching Institute´is. Praegu on ta ka koolitaja ning annab edasi oma teadmisi ja kogemusi meeskonnajuhtimise vallast. Juta on olnud coach paljudele erinevatele juhtidele nii äri- kui ka avaliku sektori organisatsioonidest. Lisaks koolitustele töötab ta nii juhtide kui ka meeskondadega tehes nii tiimi- kui ka grupicoachingut ja ka meeskondade analüüsi.

Tähelepanu! Koolitus toimub alates 4-st osalejast. Fontes PMP OÜ jätab endale õiguse grupi mitte täitumise korral koolitus edasi lükata.


NB! Koolitust on võimalik tellida ka sisekoolitusena. Küsi pakkumist janne.einula@fontes.ee


Soovid lisainfot?

Juta Palmeri
Juhtivkonsultant
juta.palmeri@fontes.ee
Janne Einula
Avatud programmide ja koolituste koordinaator
janne.einula@fontes.ee
Log in or register to apply