Motiveeriva arenguvestluse läbiviimine


Sihtgrupp: juhid – nii kogenud kui alustavad.

"Ei oodanudki eriti midagi sellelt vestluselt, aga pean tunnistama, et see oli ootamatult motiveeriv!“ Kas soovid, et sinu meeskonnaliikmed, kellega arenguvestlusi läbi viid, niimoodi ütleksid? Millest üldse rääkida? Kuidas panna vaiksemad inimesed ennast avama? Kuidas anda tagasisidet? Kuidas pidada vestlust eri vanuses inimestega? 

Sellel koolitusel saavad vastuse need ja mitmed teised arenguvestlustega seotud küsimused.Aeg: 3. detsember kell 14.00 - 16.00

Asukoht: ZOOM veebikeskkond. 

Webinari hind: 55 eurot + km.

Koolitaja: Piret Jamnes, Fontese partner ja ärisuunajuht, coach, karjäärinõustaja, koolitaja, projektijuht, TLÜ-s lektor.

Piret omab magistrikraadi organisatsioonikäitumise erialalt Tallinna Ülikoolist. Ta on olnud 12 aastat karjääriarendamise ja -juhtimise lektor Tallinna Ülikooli Psühholoogiainstituudis. Lisaks omab 21 aasta pikkust kogemust talendijuhtimise ettevõttes Fontes, kus Piret on üks partneritest ja ärisuuna juht. Igapäevaselt tegeleb Piret juhtide nõustamise ja hindamise, coachingu, arenguprogrammide väljatöötamise ja läbiviimisega ning kompetentsisüsteemide arendamisega.

Tähelepanu! Koolitus toimub alates 4-st osalejast. Fontes PMP OÜ jätab endale õiguse grupi mitte täitumise korral koolitus edasi lükata.


NB! Koolitust on võimalik tellida ka sisekoolitusena.

Soovid lisainfot?

Piret Jamnes
Arendustiimi juht / Juhtivkonsultant
piret.jamnes@fontes.ee
Janne Einula
Avatud programmide ja koolituste koordinaator
janne.einula@fontes.ee
Log in or register to apply