Eva Lelumees
Juhtivkonsultant
eva.lelumees@fontes.ee
Kaire Laas
Juhtivkonsultant
kaire.laas@fontes.ee
Kadri Sooberg-Aettik
Juhtivkonsultant - talentide leidmine ja tööandja bränding
kadri.sooberg-aettik@fontes.ee
Veronika Ratnikova
Konsultant
veronika.ratnikova@fontes.ee
Kristiina Kuuskmäe
Konsultant - tööandja bränding
kristiina.kuuskmae@fontes.ee
Katrin Jermann
Talent Sourcer
katrin.jermann@fontes.ee
Mari-Liis Talviste
Talendikogemuse spetsialist
mari-liis.talviste@fontes.ee
Liisa Kilk
Talendikogemuse spetsialist
liisa.kilk@fontes.ee
Külli Sepnik
Talendikogemuse spetsialist
kylli.sepnik@fontes.ee
Piret Jamnes
Arendustiimi juht / Juhtivkonsultant
piret.jamnes@fontes.ee
Tiiu Allikvee
Juhtivkonsultant
tiiu.allikvee@fontes.ee
Juta Palmeri
Konsultant
juta.palmeri@fontes.ee
Henry G. Uriko
Hindamiste Hubi juht Nooremkonsultant
henry.uriko@fontes.ee
Terje Laur
Koolitusjuht
terje.laur@fontes.ee