Avastage, kuidas luua suurepärane töötajakogemus, mis toetab tööheaolu ja suurendab töötajate rahulolu. Uurime, mida saab organisatsioon mõjutada ning mis on töötaja vastutus. Eesmärgiks on praktilised näpunäited ja inspiratsioon.


Osaleja saab:

  • Tuvastada tänapäevase töötajakogemuse põhiprintsiipe.
  • Analüüsida oma organisatsiooni töötajakogemuse tugevusi ja arengukohti uute Fontese heaolu kaartide abil.
  • Kaardistada erinevate töötajate gruppide vajadusi.
  • Tuvastada oma energiamahuteid ja nende tühjendajaid.


Koolituse hind: 260 eurot + km.
Aeg: 23.05.2024 kell 10.00 - 16.30 Fonteses.
NB! Osaledes ka teises heaolu saadikute töötoas "Juhtimise võtmetegevused heaolu suurendamiseks" on hind kokku 490 eurot + km.
Koolituse kohta saab rohkem lugeda SIIT

Liitudes töötubade sarjaga saate osa praktilistest teadmistest, mis arendavad teie oskusi ja aitavad teil luua parema töökeskkonna! Oleme siin, et toetada teid ja teie meeskonda sel teekonnal tööheaolu suunas.

Tervitame teid soojalt meie Heaolu saadikute töötubades!

Koolitajad:
Juta Palmeri - juhtivkonsultant, koolitaja, coach (EMCC)

Jutas kohtuvad kaks poolt – hea äriorganisatsioonide tundmine ja nõustav lähenemine. Ta on töötanud kokku 12 aastat finants- ja infotehnoloogiasektoris ning õppinud ärijuhtimist. Juta on õppinud ning täiendanud ennast ka psühholoogia ja nõustamise vallas. Ta hindab väga eesmärgistatud ja tõhusat protsessi, kuid ei jäta tähelepanuta ka esmapilgul nähtamatut, mis võib alustava juhi edasiliikumist takistada.

Inspiratsiooni on Juta saanud lahenduskeskse lühiteraapia, NLP, väärtustava uurimise ja skulptureerimise lähenemistest. Teda on vorminud ka põhjalik coachi ja superviisori väljaõpe, kus oli rõhuasetus enesejuhtimisel ja teadlikkuse praktikatel. Selleks, et näha peidetud võimalusi, on tihtipeale vaja vaadata asju teistmoodi ning selleks kasutab Juta ka ruumi, loovat lähenemist ja inimest ennast oma tervikus.

Kadri Sooberg-Aettik - juhtivkonsultant, koolitaja.Soovid lisainfot?

Kadri Sooberg-Aettik
Juhtivkonsultant - talentide leidmine ja tööandja bränding
kadri.sooberg-aettik@fontes.ee
Juta Palmeri
Juhtivkonsultant
juta.palmeri@fontes.ee
Janne Einula
Avatud programmide ja koolituste koordinaator
janne.einula@fontes.ee
Log in or register to apply